wapenschild Abbaye du Palais terug naar de homepage routebeschrijving
life coaching | de streek  | abdij  | accommodatie | activiteiten | culinair  | arrangementen | prijzen | PR | foto's

 

DEZE ZOMER OP l'ABBAYE DU PALAIS

DE VAKANTIE COACH

 

l' Abbaye du Palais, een heerlijke plek om vakantie te vieren en tot rust te komen. Thuis en werk zijn ver weg en als na een paar dagen het vliegwiel wat is uitgedraaid, raak je meer ontspannen en kun je je gevoelens en gedachten weer eens de vrije loop laten.

Op zulke momenten ontstaan vaak de beste ideeën en plannen. Ideeën en plannen die het waard zijn op hun waarde te worden onderzocht, beoordeeld en wellicht verbeterd. Zodat je er echt iets mee kunt als je weer terug bent. Maar met wie bespreek je dergelijke zaken? Wie kan je verder helpen?

De vakantiecoach van Abbaye du Palais! 

Voor iedereen die zijn leven en/of werk naar een hoger niveau wil brengen en vragen heeft op het gebied van persoonlijke of loopbaanontwikkeling, zijn Luud Berings en Pauline de Vos beschikbaar als coach.

In relatief korte gesprekken van ongeveer twee uur (meerdere gesprekken zijn natuurlijk mogelijk) kan de coach je verder helpen in je denkproces, in de richting van een uitkomst waar je iets mee kunt. De kosten bedragen, inclusief voorbereiding, € 150,00 per sessie en kunnen in sommige gevallen aftrekbaar van de belastingen zijn.

Luud en Pauline zijn beiden zeer ervaren coach en trainer, wonen al jaren in Frankrijk en werken internationaal voor gerenommeerde bedrijven. Op woensdagmiddag en -avond in de maanden juli, augustus en september zijn ze op de Abbaye. Je kunt via ons een afspraak met ze maken.

LACHEN OM COMMUNICATIE

 

Ooit gekeken en geluisterd naar de communicatie tussen echtparen op een bootje in een sluis? Waarom gaat dat soms op hilarische  wijze mis?

Iedereen heeft een eigen stijl van communiceren. Soms passen die stijlen heel goed bij elkaar, soms past de combinatie, althans op het eerste gezicht, wat minder. Daarom klikt het op sommige momenten heel goed en soms helemaal niet.

Wil je op een verfrissende, verrassende en vooral ook vrolijke wijze kennismaken met verschillende communicatiestijlen en hoe er mee om te gaan? Kom dan naar onze workshop. Met de beproefde LIFO methode laat Luud Berings je een middag lachen en leren. De inzichten en technieken die je krijgt aangereikt zijn echte eyeopeners en heel bruikbaar in het dagelijkse verkeer, thuis en op het werk.

De workshops zijn in de zomer op woensdag van 14:00 - 17:00 uur. De kosten bedragen inclusief vragenlijst en werkboek € 150,00 per persoon.


Abbaye du Palais SARL, le Palais 23400 Bourganeuf France, Tel: +33 (0)555 64 02 64, Mailto: info@abbayedupalais.com